THE FRESH BAR – PLZEŇ

Tento podnik se nachází přímo na hlavním náměstí v Plzni. Interiér je laděn do minimalistického stylu s nádechem “berlínských” kaváren. Majitelé si design navrhovali sami a velmi se jim to povedlo. Prostor je velmi čistý, příjemný a vzdušný. Dominantou je bar se smaragdovými kachličkami, nad kterým se pne několik desítek krásných pokojovek.

Jak již napovídá název, nabídka jídla je velmi “čerstvá”. Denně zde připravují čerstvé saláty, smoothie bowls a šťávy. K tomu ve vitríně můžete vybírat z široké nabídky obložených toastů a dezertů.

Samozřejmostí je výběrová káva berlínské značky Bonanza, kterou zde můžete zakoupit i v balíčku na doma (spolu se s stylovými pomocníky na její přípravu).

My jsme ochutnali osvěžující čerstvou šťávu Vitalite, sendvič s uzeným tofu a zeleninou  a čokoládové brownie. Přítel si dal toast s batátovým pyré.

Obsluha byla moc milá, příjemně nás překvapilo řešení toalet, ale malé mínus dávám za platbu pouze na baru a jen v hotovosti. Ale určitě nás to neodradilo a rádi se stavíme zas! 🙂

 

Líbil se ti článek? Sdílej ho na facebooku nebo ho tweetni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *