O mně

– Kdo je Černá jak noc? –


Přezdívku #cernajaknoc jsem získala díky  čokoládově opálené pleti. Píšu o raw vegan podnicích v České republice a zaznamenávám je na #vegangastromapacz. K tomu neodmyslitelně patří láska k focení, designu a cestování. Neobejdu se bez sportu, svojí lásky a rodiny. Nápad tvořit raw dezerty přišel díky receptům, které jsme s mamkou objevovaly. Postupně jsem měla chuť jít do toho naplno a tak jsem se začala stravovat syrovou stravou. Po zhruba půl roce jsem zjistila, že mne to spíš svazuje a začala jsem kombinovat raw a veganská jídla. Teď se stravuji čistě rostlinnou stravou.

Na blogu najdete recepty na raw veganská jídla, tipy a blogy.

Moje cesta vás provede nejen do míst, kde se dobře najíte, ale i tam, kde se můžeme společně potkat. Už dávno neplatí „Do it yourself“. Do teď jsem tvořila pro svoji rodinu a přátele. Chci se o to dělit i s vámi. Stále objevuji něco nového. Pojďte společně do mého světa!

Při psaní blogu se věnuji studiu  Teorie interaktivních médií na Masarykově univerzitě v Brně. V říjnu roku 2017 jsem dokonce nastoupila na jednoroční obor cukrářky, ale uvědomila jsem, že tuto práci dělat nechci a proto jsem studium v únoru 2018 ukončila. Napsala jsem o tom článek, který najdete v rubrice blogů.

V současné době bydlím v Praze a pracuji v marketingu. Ve volném čase běhám, cvičím a vařím. Moje recepty také můžete od podzimu roku 2018 najít na blogu ELLE. Každý pátek vychází nový recept.