SECRET OF RAW – BRNO

O Brněnkém Secret of Raw jsem věděla už delší dobu dopředu. Doslechla jsem se o jeho plánování na Raw festu v létě 2015. A od té doby jsem byla napjatá, kdy se konečně objeví na Brněnské gastro scéně.

A je tady! Naproti Lužáneckému parku, v budově nových bytů v přízemí.

dsc_1334

Prosklená výloha zdobené jemnými květy, čístý pult u vchodu. Vítá nás usměvavá slečna a usedáme ke stolu.

Objednali jsme si Thajskou polévku. Za nás obsahovala moc pórku a naopak nám chybělo chilli. Jako hlavní chod jsme vyzkoušeli Pizzu a Quiche. A Pizza to vyhrála na plné čáře. Byla neskutečná! Korpus plný bylinek a šťavnatá obloha. Dozdobeno olivami a kešu sýrem. Velikost přes celý talíř, jako by jste si dali klasickou pizzu. Shodli jsme se s mamkou na tom, že by nás zasytila na půl. Ale chtěli jsme vyzkoušet i Quiche. Bohužel ten nás zklamal. Těsto bylo sladké. Škoda. Ozdoben byl jen kombinací sušených a čerstvých rajčat a nasekaným koriandrem. Chyběl mi tam nějáký „sýr“, bylinky, zelenina.

I přes to, že jsme byly už dost nasycené, dali jsme si kávu. Já jsem zkusila Matcha latté a maminka Espresso lungo s mandlovým mlékem. K tomu jako dezert Rakytníkovo-čokoládový dort.

dsc_1366

Káva byla vynikající. Latté neholduji, ale chtěla jsem vyzkoušet něco nového. Dort byl opravdu chuťově zajímavý. Rakytník byl skvěle zpracovaný a čokoláda vyníkající.

dsc_1347

Všechny dezerty vypadali nádherně, čerstvě a chutně. Těším se na příští návštěvu.

Cenově hodnotím velmi pozitivně. Za večeři s dezertem a kávou pro dvě osoby jsme zaplatili přiměřenou cenu a moc jsme si pochutnali.

Určitě zajděte na snídani – mají božský kokosový jogurt, banánové lívance, nebo vajíčkovou pomazánku. Každý den mají pestrou nabídku poledních jídel.

 

dsc_1344

Líbil se ti článek? Sdílej ho na facebooku nebo ho tweetni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *