MY KITCHEN GORKÉHO – BRNO

Skoro by to člověk přešel, ale to by byla škoda. Nenechte se zmást výlohou drogerie a vejděte. Malý obchůdek/bistro s vitrínou plnou dobrot, to je My kitchen. Najdete tady zdravé a živé dezerty, sendviče, pomazánky, veggie burgry a saláty. No a abych nezapomněla prodávají také nápoje z oříšků a semínek ve skleněných lahvích.

Pokud by jste si nevybraly z toho, mají každý den veganské obědy, připraví vám čerstvou šťávu dle přání a v ošatkách najdete pohankové pečivo, kváskový chléb, Typlacky a raw krekry se zelím. Bistro jsem si zamilovala nejen kvůli své lokalitě (blízko Marinady) ale hlavně kvůli čerstvosti, chuti, kombinaci potravin a zároveň lehkosti. Toto vše vám připraví s upřímným úsměvem. Vždy říkám, jak krásně jde na lidech vidět to, jak se o sobě starají a to nejen z hlediska životního stylu a jídla, ale především po duchovní stránce. Pokud milujete sebe, musíte milovat i to, co jíte. A tady je to krásně cítít. Pokud vás honí mlsná, zkuste dezerty (nejlépe všechny)

Na jejich webu si nyní můžete objednat jejich obědové menu skrz e-shopový formulář.

Ceny pomazánek se pohybují kolem 40-50 kč, obědové saláty v opravdu chutných kombinacích od  60-85 kč, 0,5 l čerstvé šťávy příjde na 80 kč (ve srovnaní s džusy z fresh barů obsahují vlákninu skrz použití šnekového odšťavňovače. Milovníci kávy a i té s mlékem si zde příjdou také na své.

TIP: V pátek po 15 h. mají slevu 20 % na veškeré zboží, tzv. předvíkendový výprodej. Je vidět, že jim záleží na ekologii, udržitelnosti ale také o vizuální stránku. Mají na to cit a umí to dobře.

Je jich další bistro je na Francouzké 33. Kde je však hlavně výrobna a skrz úpravy ulice Francouzské je zkrácená otvírací doba. To určitě brzy navštívím a už se teď se mi sbíhají sliny na ty jejich dobroty. <3

Líbil se ti článek? Sdílej ho na facebooku nebo ho tweetni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *