MY KITCHEN – BRNO

Štítky: ,

My Kitchen jsem Vám tady na mapě už představovala skrz jejich menší pobočku na Obilném trhu. Dohromady jsou pod touto značkou bistra 3. Jedno je na Francouzské, kde se vyrábí dezerty, další na Obilném trhu a to největší je na Husove. Do toho se mrkneme teď. 

Interíer bistra je laděn do typických modrých barev a dekorace jsou velmi jemné. Na lavicích najdete roztomilé polštářky, na stole vázičky s folklórními motivy na dřevěném prkýnku. Prostor je členěn na dvě místnosti a míst k sezení je opravdu hodně. V přední části je velký bar a vitrína plná dobrot.

V nabídce najdete jak slané saláty, pomazánky a sendviče, tak širokou nabídku sladkých dezertů. Mým favoritem je cizrnový salát a sendvič z domácího kváskového pečiva. Z dezertů makový závin, hraběnčiny řezy a Snickers. Musím ale říct, že vše v bistru je výborné a výběr je těžký. Ke stálé nabídce navíc v poledne podávají polévku a hlavní chod. Každý den je nabídka jiná a jídla jsou opravdu rozmanitá. Během oběda je Bistro plné, což značí skvělou kvalitu a originalitu pokrmů. Vše Vám navíc rádi zabalí s sebou  a k prodeji je i pečivo, limonády a různé superpotraviny.  

Obsluha je vždy milá a pozorná. Já jsem při své poslední návštěvě ochutnala skvělou kávu Freddo, která mě opravdu příjemně překvapila. Ke kávě nesměl chybět dezert raw donut a nanuk z exotického ovoce. Donut spíše než chutí připomínal smaženou koblihu tvarem, ale poleva na něm byla k nerozeznání od té cukrové. Nanuk byl super a díky to hlavně díky složení pouze z  ovoce a pyré z něj. Mají v nabídce i čokoládový alá snickers, určitě jej zkuste! 

Podnik také nabízí snídaně a během několika týdnu budou prodlužovat otvírací dobu do 21 hodin, takže budou vařit i večeře. Jejich dobroty navíc můžete ochutnat na mnoha festivalech a akcích v Brně. 

Dejte mi vědět, zda podnik znáte a navštěvujete jej. Popřípadě co se Vám na něm líbí/nelíbí a jaké je Vaše oblíbené jídlo zde.

Líbil se ti článek? Sdílej ho na facebooku nebo ho tweetni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *