FRESH FREAKS BISTRO – BRNO

Štítky: , ,

Fresh Freaks Bistro se nachází u Lužáneckého parku. Tento podnik je plně zaměřen na bezlepkovou stravu. V denním menu vždy najdete i veganská jídla – polévku a hlavní chod. My jsme se s kamarádkou vypravily na jejich lívance. Každý týden totiž mají jiný druh lívanců. Jsou samozřejmě bezlepkové a mají i veganskou variantu. Minulý týden měli Snickers lívance. To jsme si nemohly nechat ujít.
Na pití jsme si daly čerstvý džus a kávu. Na mlýnku má bistro zrna od brněnské pražírny Penerini. Rostlinné mléko do kávy je za příplatek, já jsem ale vyzkoušela filtrovanou kávu.
Musím říct, že když jsme do bistra dorazily, byla tady většina stolečků volných. Postupně se během dopoledne podnik plnil a obsluha měla plné ruce práce. Sama jsem pracovala v bistru, takže vím, jaký to je být na “place” sama. Slečna bohužel nemohla stihnout udělat kávu, vydat jídla a ještě se průběžně ptát, jestli nám něco nechybí.
Ani si nevšimla, že moje kamarádka nechala půlku lívanců na talíři, jelikož byly moc propečené. Kamarádka měla klasickou neveganskou verzi a navíc byly lívance  prokládané šlehačkou. Porce byla opravdu velká.
Moje lívance byly dobré. Osobně mi hodně chutnala ta Snickers “omáčka”. Samotné lívance chuťově bohužel nebyly žádná sláva. Shodly jsme se s kamarádkou na tom, že bychom si je doma zvládly připravit lépe. Na instagramu jsem na ně slyšela velkou chválu, tak nevím, jestli jsme zrovna jen nevychytaly vhodnou dobu, nebo kde byl problém.

Podnik je z hlediska interiéru a prostředí příjemný. V jedné místnosti je velký bar a několik stolečků k sezení. Vzadu bistra je ještě jedna menší místnost. Ta byla po dobu naší návštěvy rezerována pro větší skupinku.

Bistro je fajn, obsluha byla milá, ale opravdu je podle mě škoda, že v podniku není víc personálu. Třeba by bylo víc prostoru na zpětnou vazbu.

Určitě v nejbližší době zajdu zkusit i nějáké slané jídlo z menu. Co Vy, navštěvujete Fresh freaks? Dejte mi vědět Vaši zkušenost 🙂

 

Líbil se ti článek? Sdílej ho na facebooku nebo ho tweetni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *