RAWCHA – PRAHA

Jsme v centru Prahy, kousek od Náměstí republiky. Na dvoře ulice Poříčí se nachází tato raw & vegan restaurace. Hurá dovnitř!

Hned u vchodu si všímám rozmanité nabídky ovoce a zeleniny na prodej. Dále přístrojů na tvorbu dobrot a široké nabídky superpotravin. Rawcha funguje i jako obchod.

Z menu jsem vybrala raw pizzu. Bohužel jsem byla trošku zklamaná, protože v popisu jídla nebylo napsáno, že výsledný chod bude salát a na něm raw pizza (krekr). Jídlo bylo vynikající. Na pizze byl raw parmezán a chutě se krásně projili. Bohužel jsem čekala něco jiného.

 

Jako dezert jsem zkusila makový štrůdl. Mák miluji a závin o to víc. Na talíři jsem měla krásnou ozdobu z Klikvy a raw čokolády s chilli. Závin byl ale chuťově tuhý a „těsto“, ve které byl zabalený se krájelo ztuha.

Určitě nebudu hodnotit celé menu jen ze dvou jídel. Pizza mi moc chutnala a brzy se určitě vrátím vyzkoušet další dobroty. Celému konceptu velmi fandím a líbí se mi, jaké produkty v jídlech kombinují. Je tady vidět, že syrové stravě opravdu rozumí.

dsc_0706

Ceny jsou o něco vyšší, ale to Vás u raw restaurace v cenru Prahy nepřekvapí.

dsc_0700

dsc_0701

dsc_0698

Líbil se ti článek? Sdílej ho na facebooku nebo ho tweetni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *