WIT KRALIK

Tento podnik jsem objevila jak jinak, než díky lákavým fotkám na Instagramu. Zaujalo mě spojení designu a veganského jídla. Podnik byl původně v provozu pod názvem Strada del vino a nabízel širokou nabídku kvalitního vína. Je tomu tak i do teď, ale v zimě prošel podnik zásadní změnou. A to jak interiéru, tak rozšířením nabídky o komplet veganské menu. V březnu majitelé v Pštrossově ulici otevřeli unikátní wine & coffee bar.

V jejich menu najdete jak slanou nabídku k vínu: quiche, plněnou tortilu, olivy, artyčoky, tak sladké snídaně: kaši, bábovku, chia puding a dezerty dle denní nabídky. Od moc milé obsluhy jsem se navíc dozvěděla, že se nabídka časem budem rozšiřovat. 🙂

Já jsem zkusila kávu a čokoládový dort. Musím říct, že káva mě příjemně překvapila a dezert byl také velmi dobrý. Příště bych určitě ráda vyzkoušela i nějakou snídani, nebo něco slaného. Ta se podává vždy od osmi hodin do jedenácti. Přes den ale najdete v nabídce ještě polévku a malé snacky.

Interiér je velmi specifický, prostoru dominuje bar s krásnou kresbou, stěny zdobí porcelánoví králíčci a holandský design. Na stole najdete čerstvé květiny. V rohu stojí renovovaný kredenc a celé to tu ladí.

Třešničkou na dortu byla návštěva showroomu, který se skrývá v zákulisí baru, kam mě vzala ochotná obsluha. To je ráj všech foodblogerů a milovníků designu. 

Návštěva zde byla velmi příjemná, moc jsem si pochutnala a doufám, že se zas brzy vratím.

A vy následujte bílého králička a budete se cítit jako Alenka v říši divů. 

https://www.facebook.com/witKRALIKbar/

 

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek