SPIŽÍRNA

Spižírna je podnik založený z lásky k čerstvému, zdravému a hlavně sezónnímu jídlu. Najdete ho kousek od „Jiřáku“ na Korunní. Vzdušnému prostoru dominuje krásná květovaná tapeta, kamená dlažba a dřevem obložený bar, který je podél celé jedné stěny v podniku. Na baru v každý den najdete čerstvě napečené buchty, koláče a občas dokonce i veganský závin. 

Podnik nabízí dobroty z kuchyně po celý den. Ráno začínají brunchem se sladkými i slanými variantami, pokračují poledním menu a od 16 hodin nabízí tapas. Od pondělí do soboty mají navíc otevřeno do 22 hodin, takže k vínu se určitě hodí i nějáká ta jednohubka. Spižírna vaří jak vegetariánsky, tak vegansky. (ale i pro masožravce)

Já jsem osobně vyzkoušela avokádový toast, který jsem si nechala upravit do veganské podoby a musím říct, že byl moc dobrý. K tomu jsem si dala čerstvou filtrovananou kávu z pražírny CandyCane – trefa do černého:)))

Podnik má opravdu krásný design, doporučuji navštívit i menší místnost s tmavou stěnou u toalet. Spižírna je super podnik, kam se ráda vracím a vždy něco nového ochutnám. Obsluha je vždy milá a pozorná. Rozhodně doporučuji tento podnik napsat na to visit list a omrknout! 

 

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek