RAW WITH LOVE

V Brně se to hemží cukrárnama. Kde si ale dát veganský dortík? Jedno z míst pro to ideální je na ulici Anenské. Raw with love získalo oceněnění Nejlepší podnik pro rok 2016 v kategorii cukrárny. To je super, protože se konečně mění stravování lidí. To, že je ve slově cukrárna „cukr“ neznamená, že se chceme dobrovolně krmit tímto jedem.

Poprvé jsem dort od Barbory Tlusté ochutnala na fashion marketu u Janáčkova divadla. Bylo to krátce před otevřením cukrárny. Do té jsem zavítala až tuto zimu.

Mají tady aktuálně na menu „zahřívací drinky“, kávu a skvělou novinku od Rebelbean. Jsou to květy kávovníku. Chutí připomínají zelený, nebo bílý čaj.  Já jsem vyzkoušela Bounty dort a můj oblíbený drip V60. Mezitím jsem si povídala s moc milou obsluhou a obdivovala interiér. Je to malý kousek Francie, Provance a zároveň je tady domácká atmosféra.

Paní majitelku sleduji i na instagramu a vždy obdivuji dorty, které tvoří i na zakázku na oslavy, svatby atd. Dorty jsou zdravé, barevné a nápadité.

Je to první a zatím jediná čistě raw kavárna. Dorty jsou tvořeny jak pro vegany, tak pro běžné strávníky. Jsou opravdu sladké a velmi chutné. Každý den čerstvě připraveny. Neobsahují lepek, konzervanty a žadné ztužené tuky. Pro někoho to může být samozřejmost, (např. pro mě 😀 ) ale chci zdůraznit, že toto je místo, kam můžete jít s babičkou co má cukrovku, se školákem, přítelem masožravcem (můj případ) a nebo klidně na pracovní kávu.
Je to unikátní koncept a moc příjemné místo na posezení. Už se těšíma až budou mít zase v létě v nabídce meruňkové knedlíky.

Jak můžete vidět na fotkách, mají v prodeji zmíněné květy kávovníku od Rebelbean, což je brněnská pražírna od které odebírají i kávu. Dále u pultu prodávají výborné kaše Iswari a různé doplňky.

 


Jejich aktuální nabídku sladkostí sledujte na facebooku a instagramu. A určitě mi dejte vědět, zda jste cukrárnu navštívili a co Vám chutnalo/nechutnalo. 🙂

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek