PARLOR

Kousek od Karlínského náměstí na Křižíkové ulici najdete kavárnu Parlor. Důvod, proč jsem se sem vydala, jsou ice cream sendwiches. Tento trend Vás určitě zasáhl na sociálních sítích. I přes to, že venku bylo -10 stupňů stálo to za to. 

Tyto zmrzlinové sendviče si sestavíte sami. Vyberete si sušenku, zmrzlinu a toping. Bohužel počas naší návštěvy měli v nabídce jen jeden druh veganské sušenky a jeden sorbet. (Podle obsluhy jsme zrovna nevychytali ten správný čas, jindy mají na výběr aspoň 3 vegan zmrzky.) Byla jsem trošku zklamaná, ale nakonec mě ice cream sendwich překvapil.

Sušenka z příchutí arašídového másla byla sice trošku tvrdší, ale zmrzlina limetka-máta byla velmi dobrá. Není se čemu divit, zmrzlinu jim dodává Creme de la Creme, kde zmrzlinu vyrábí podle tradičních italských receptur.

Na sendvič mi byl moc milou obsluhou doporučen toping z balsamikové redukce z příchutí fíků. K tomu jsem si dala espresso z pražírny Dos Mundos.

Parlor je super místo, má hezký, avšak tmavý interiér. Strop pokrývají desítky kytek. Návštěvu v tomto Karlínském podniku určitě doporučujeme všem, co mají rádi zmrzlinu, chtějí vyzkoušet něco nového a nebo jen mají chuť na dobré kafe. 

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek