PALO VERDE

Palo Verde je něco, co Praze fakt chybělo! Konečně vznikl podnik s rostlinnou nabídkou, kde na menu nenajdete pouze polotovary jako je burger a pizza. Troufám si říct, že je to místo, kam můžete zajít s rodinou na slavnostnější oběd, či večeři.

Jen pár minut od muzea v centru Prahy na ulici Žitné najdete stylový podnik se zahrádkou v klidném vnitrobloku.

V týdnu si tady můžete pochutnat na rozmanité snídaňové i obědové nabídce. Ráno vás přivítají domácí croissanty, lívance, tofu vajíčka, či snídaňové bowls. Přes oběd můžete ochutnat domácí pastu, polévky, bowls, ale třeba i jahodové knedlíky.

O víkendu se zde podává brunch formou bufetu. Nejdřív jsem byla trošku zklamaná ze stylu samoobsluhy, ale nakonec jsem ráda ochutnala mix různých druhů snídaňových jídel. Nejvíc mi chutnaly kimchi placky a sladké lívance. Na závěr jsme neodolali skořicovému šneku s vanilkovým krémem. Jediný štěstí bylo, že jsme si ho dali s přítelem na půl, protože byl opravdu poctivý a s krémem v kuchyni rozhodně nešetřili.

Velmi oceňuji, že v podniku mají na mlýnku výběrovou kávu a k ní širokou nabídku dezertů. Přičemž se nejedná o klasické raw dorty, nebo “power balls”, ale vymazlené cheesecaky a dorty. Na ty si určitě zajdeme příště. Neříkejte, že vás to neláká?

Určitě mi dejte vědět, co na Palo Verde říkáte vy. Těším se na vaše zážitky.

2 komentáře u „PALO VERDE

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek