MLSNÁ HOLKA

Kdo se ještě nepřejedl koblih, může vyrazit do ,,Mlsné holky“ v Brně na ulici Kozí, která nově zařadila vegan verzi do své nabídky. Rozhodla pro Vás sepsat moje pocity z návštěvy a ochutnávky.

Donuty jsme si nechaly s kamarádkou dopředu odložit, aby se nevyprodaly, ale nakonec to nebylo vůbec třeba. Chtěla jsem zkusit plněný Donut a v nabídce byl pouze jediný – s jablky a skořicí. To mi ulehčilo výběr. Donut byl dobrý, voněl po skořici, jablka byla vláčná a šťavnatá. Náplně bylo hodně. Vytkla bych snad jen tvar, jelikož donut (nebo kobliha) by podle mne měla mít jednotný kulatý tvar. Nevidím důvod, je dělat hranaté, snad jen kvůli odlišení.

Podnik Mlsné holky je menší prodejna s vitrínou plnou donutů a jiných dobrot. Na můj vkus se v interiéru bije moc prvků a barev. Co musím pochválit jsou krabičky na donuty. Najdete zde originální hesla jako ,,zasloužíš si to“, ,,neděl se“ a další. 🙂

V podniku je i kávovar, ale káva nám obsluhou nabídnuta nebyla. Slečna za pultem byla milá, jen mi chybělo z její strany trošku proaktivity. Donuty jsme si snědly na židličkách u malého pultu. Ten však byl tak zaskládaný, že vlastně skoro nebyl prostor, kam si dát krabici s donutem. Podnik ani není uzpůsoben na okamžitou konzumaci donutu.

Na donutu jsem si pochutnala, ale zůstanu u odlehčených dezertů s přidanou hodnotou.

Podnik doporučuji všem milovníkům jak donutů, tak všeobecně sladkého. Mlsná holka dělá sweet bary na svatby, dorty a dezerty na objednávku. Určitě se podívejte na její nabídku.

https://www.facebook.com/donutsbrno/

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek