MIURA HOTEL

Když jsme s láskou přemýšleli, kam bychom jeli oslavit život, narozeniny a úspěchy, naše cesta vedla do Čeladné. Miura hotel patří mezi certifikované Design hotels. V České republice  jsou pouze dva a na světě je jich celkem kolem dvou set. Hotel se nachází v nádherné přírodě Beskydských hor, výhled je situován na hřebeny hor a luxusní golfové hřiště.

Těšila jsem se moc a vše vyšlo jak mělo. Pokoj vybavený nadstandartním vybavením, krásný design a komfort, o jakém jsem si doteď mohla nechat zdát.

Po check inu a vyfocení padesáti fotek té nádhery, jsme se šli projít do nedaléké kavárny Kovárna. Report z ní najdete zde

A rychle do županu, obout papučky, pózovačky před zrcadlem a hurá do welness. Luxusně zařízené prostory s vířivkou, saunami a odpočívací zónou. Samozřejmě ochlazovací sprchy a místnost s teplotou – 16 °. To byla velká pecka. I když mne trošku zebaly nožičky.

K odpočinku jsme si objednali i masáž. Bohužel masáže jsme nemohli mít zároveň a tak jsme se u masérů prostřídali po 30 minutách. Masáž byla dle našeho vkusu moc jemná a mírná. Doporučuji pouze milovníkům relaxačních masáží. Pokud Vás trápí bolest zad, bohužel zde řešení zřejmě nenajdete. Za nás palec dolů.

Není ale nic co by nespravilo jídlo. V mém případě mi byl po domluvě s obsluhou nabídnut salát s grilovanou zeleninou. Jídlo neurazilo, ale porce byla malá. Bohužel se stále častěji setkávám s tím, že i když kuchař vynechá sýr/maso/vejce nepřidá jako náhradu např. více zeleniny, nebo nějakou luštěninu. Můj přítel masožravec byl moc spokojený a oceňuji i 5ti chodové vegatariánské menu, která restaurace nabízí. Beru to jako velký posun české gastronomie a věřím, že za pár let se už veganství nebude setkávat s nepochopením.

Ještě bych ráda dodala, že všechno bylo perfektní. Jediné na čem bych být Miurou zapracovala je snídaně. Ocenili bychom nějáké lívance, palačinky apod.

Celkově bych chtěla tento pobyt shrnout jako velký zážitek a všem tento hotel a okolí Beskyd moc doporučuji.

Plus určitě dejte tůru na Lysou horu a nebo zkuste koupačku v ledovém potoce, jako my.

Odkaz na hotel Miura

Kavárna Kovárna

 

 

 

 

 

Jeden komentář u “MIURA HOTEL

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

BLACK KALE

Black Kale - raw production + eSHOP, Smetanovo náměstí, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek