MERCY BISTRO

Mercy je milé, útulné místo, které v téhle části Prahy chybělo a vyplatí se za ním dojet. Speciálně ve chvíli, kdy ostatní proflaklé podniky praskají ve švech. Tady najdete klid, pohodu, výbornou kávu i jídlo a k tomu usměvavou obsluhu. 

Dobroty z Mercy jste možná ochutnali i jinde než přímo na Žižkově. Jejich punčáky, bábovky, mrkváče a banánové chlebíky totiž odebírají desítky pražských kaváren. 

Novinkou v bistru jsou víkendové brunche! Probíhají každou sobotu od 9 do 15 hodin. Střídají tady tématicky laděné 4 chodové italské, americké, české a mercy menu. Za 250,- korun si můžete pochutnat na kávě, nebo čaji, hlavním jídle, dezertu a u amerického menu i na speciálním milkshaku. Jestli zrovna nemáte chuť na brunch, určitě si dejte jeden z jejich úžasných koláčů. 

Já jsem ochutnala americký brunch v čele s křupavým toastem (pečeným v Alf&bet pekárně) plněným tempehem, rukolou a mayo dresingem. K tomu nechyběl jahodový milkshake, filtrovaná káva na ledu a jahodový dezert s jogurtem. 

Ikdyž jsem si nechávala před brunchem dostatek času na vytrávení, tak jak správně tušíte, tak jsem si část musela nechat zabalit. Všechno bylo výborné, super dochucené a  moc jsem si pochutnala. 

Určitě návštěvu Mercy doporučuji. Dejte mi vědět, jaký brunch jste zkusili a jak vám chutnal! Nezapomeňte označit pod hastagem #cernajaknoc, @cernajaknoc a #vegangastromapacz

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek