LONG STORY SHORT

Do tohoto hostelu jsem poprvé přijela už v létě roku 2017. Bohužel ten den probíhala údržba café, takže jsme měli smůlu. Přišla však další příležitost a já jsem pro Vás tento podnik konečně zmapovala. Určitě mám však v plánu třetí návštěvu, při které vyzkouším i noc v některém z designových pokojů.

Long story short je zkráceně dechberoucím místem plným designu, dobrého jídla a úžasné atmosféry. Mrkněte sami!

Hostel se nachází v historickém centru Olomouce v prostorech bývalé vojenské pekárny. Najdete zde hostel s krásnou kavárnou a letní terasou, která slouží ke grilování a večírkům. Prostor kavárny je moc příjemný. Na něj navazuje hostelové „lobby“ s recepcí. V další části pak najdete pokoje a krásné toalety jak z dívčí školy.

Ubytovat se můžete jak v (ne)tradičním hostelovém pokoji s patrovou postelí, tak v samostatném pokoji. Ten nejluxusnější má dokonce i vanu v pokoji. Je to sen!

V nabídce kavárny a restaurace najdete mnoho variant pro vegany. My jsme vyzkoušely kadeřávkový salát s granátovým jablkem a závitky plněné quinou. Vše bylo výborné a jako tečku jsme si daly skvělou kávu. I přesto, že jsme si na jídlo chvíli počkaly, tak to stálo za to. Obsluha byla velmi milá a celkový dojem byl moc fajn.

Ve vitríně kavárny najdete i řadu sladkostí. Mezi nimi jsou samozřejmě veganské alternativy. Nabídka je sezónní a o víkendech navíc můžete zavítat na tančírnu, či jinou tématickou akci.

Nemá smysl chodit kolem horké kaše, mrkněte sami na fotky a do Olomouce si zajeďte, je to opravdu krása!

 

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek