HERBIVORE

Snad všichni instagramový nadšenci znají toto místo typické pro Acai bowls přetíkající z dřevěný mističek. Nachází se v centru Prahy na Rašínově nábřeží. I my jsme sem konečně zavítali. Vyzkoušeli jsme však studený brunch, který tady krom smoothies a Acai bowls nabízejí. Na výběr bylo opravdu hodně kombinací. Nabrali jsme si na talíř od každého něco. Mým favoritem byla rýže se smetanou a artyčoky a hummus . Dále na fotce můžete vidět něco na styl „květáku na mozeček“, lilkové lasagne, rýži, bulgur s rajčátky a bylinkami a další dobroty.

Můžete si nabrat, co hrdlo ráčí. Ale cena je poměrně vysoká, takže jeden talíř co vidíte tady na fotce vyšel asi na 200 korun. 100 g stojí 50 Kč. Na Prahu to není moc, ale celkově se pokrmy skládaly z luštěnin a ty jsou cenově dost dostupné. Jídlo však bylo výborné a dost dobře dochucené. 🙂

Na pití jsme si dali jen vodu, která je zdarma. Příště vyzkouším nějáké smoothie. 🙂 Na výběr je tady opravdu široká škála mixů různého ovoce i čerstvých džusů. Pro milovníky kávy nabízí podnik filtrovanou kávu od Doubleshot.

Herbivore je nejen bistro, ale také obchod s veganským potravinami. Najdete zde opravdu spoustu dobrot. A to jak chlazené potraviny, mléka, veganské náhražky masa a sýrů, tak luštěniny, sladkosti a další.

Bistro je laděno do jednoho typického stylu, s afirmacemi na dřevěných destičkách. Prostor působí trošku přeplácaně, jelikož je vše na jednom malém prostoru. Pokud ale chytnete místo na gauči, jste na správné instagramové pozici.

Podnik určitě doporučuji, jelikož se dá jeho návštěva krásně spojit s procházkou na Náplavce v blízkosti které se nachází. Otevřeno mají každý den a nabídka jídel je opravdu rozmanitá.

https://www.herbivore.cz

Znáte Herbivore, navštěvujete jej? Napište mi, co Vám chutná, nebo Váš názor na podnik. 🙂

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek