FABRIK URBAN HOUSE

Coffee – food – booze to je heslo nového podniku. Fabrik se rozrostl o další pobočku na ulici Roosveltové mezi divadly Janáčkovým a Mahenovým. Oproti jejich prvnímu projektu je bistro/kavárna o něco prostornější, což je velmi sympatické. V nabídce najdete jejich typické rozpečené a plněné brambory erteple, burgery, saláty, ale také thajské curry a polední menu.

Článek o Fabric Factory si můžete přečíst tady: https://www.cernajaknoc.cz/index.php/2017/07/23/fabrik-food-factory-brno/

Mám pocit, že od mé poslední návštěvy ve Fabric Factory přibylo několik dalších veganských jídel. Co ale zůstalo je skvělá káva od Ritualle cafe. K té si můžete vychutnat domácí dezert podle aktuální nabídky. Škoda, že již není dostupné Nemléko do kávy. Z rostlinných variant nabízejí pouze sojové. Proto jsem si dala studenou variantu kávy – cold brew.

V Urban house podávají snídaně už od 8 hodin a mají otevřeno až do 22 hodin. V pátek dokonce do 23 hodin a o víkendech si můžete vychutnat brunch od 10 hodin.

Ve Fabriku jsem vyzkoušela úžasnou snídani – avokádový toast s rajčatovou tapenádou. Toast si v kuchyni sami pečou a je to poznat. Vše je doplněno o čerstvé klíčky a zeleninu, což je super. V Brně konečně není nouze o slané snídaně. Z sladké varianty ale také vyberete např. musli s rostlinným mlékem.

Interiér je opět laděn do industriálního stylu s vintage prvky. Základem je dřevo, kov a stylové doplňky. Celé to spolu ladí a korunu tomu už dává jen příjemná obsluha.

Určitě mi dejte vědět, která z poboček Fabriku se vám líbí a jaké je vaše oblíbené jídlo. 🙂

 

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek