ETAPA

Fronta u vstupu teprve pár dní po otevření a vyladěné menu podle foodblogerů roku (P&G foodies) v srdci Karlína. To je Etapa – vegan friendly bistro.

Pojďte se mnou nakouknout dovnitř. Dnes je tady opravdu rušno, ale naštěstí máme rezervovaný stolek. Hned u baru nás zdraví usměvavá obsluha a náš stoleček je do pár minut připraven.

Usedáme do krásného prostoru u okna, všude okolo jsou pokojovky a designové dekorace. Prostor je vzdušný, minimalistický a na podlaze se vyjímá krásná dlažba. Možná to pro někoho není důležité, ale já se vždycky jdu podívat i na záchody – i tady nemají chybu!

 

Objednávám si veganské degustační menu, batch brew (filtrovanou kávu) a neodolám ani cuketovému chlebíčku (pane jo to bylo gastro porno) <3 .

 

V Etapě se dveře netrhnou a tak z povzdalí křesla pozoruji stále příchozí návštěvníky. Není se čemu divit, když si foodblogeři roku otevřou bistro, každý chce být u toho. Ale vyplatí se počkat, na stůl už nám servírují brunch a vypadá i voní to krásně. Pár fotek a rychle do toho!

Všechno bylo naprosto skvělé, obsluha se i přes ten frmol usmívala a byla ochotná, kafe bylo dokonalý a snídaně božská (čerstvý chleba od Petra 10/10).

Na cestu ještě bereme jednoho sladkého šneka a odcházíme s úsměvem od ucha k uchu. Jak taky jinak, po tak skvělé snídani! Které mají mimo jiné po celý den.

Tak si sem zajděte, protože Petr a Gábi jsou super a holky z jejich týmu taky!

Etapa Bistro

https://www.etapa.cz

https://www.pgfoodies.com

 

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek