DVOREK BOŘETICE

Krásnou neděli,

dnes mám pro Vás report z Bořetic, kde uprostřed krásných vinohradů a přírody vzniklo stylové Café/Bistro. Když jsme prokličkovali úzkými uličkami a vešli na dvorek, věděli jsme, že to bude „to pravé ořechové“. Dvorek má v logu prvek jabloně a ta tvoří dominantu venkovního posezení. Nachází se zde několik stolečků venku, nebo posezení ve stylovém kontejneru. Tam u baru najdete širokou nabídku dortů. Pro nás býložravce bohužel nic, ale z klasik si pochutnáte např. na makronkách z Republiky  a různých druzích dortů od Ema má dobroty.

Stěny zdobí krásné nadčasové umění, v interiéru je vidět smysl pro detail a nechybí nádobí např. od Výpečky.

Kafe tady mají od Rebelbean a nabízí dokonce Batchbrew. Široká je také nabídka limonád, které dělají z domácích sirupů. Samozřejmě jsme na Jihu Moravy, takže zárukou jsou zde kvalitní vína. Potom taky pivo ze Zámeckého pivovaru z Břeclavy a Cider z Roštína. Pokud Vám po cestě vyhládne (jako nám), v nabídce mají i něco malého na zub. Paštiky od Jelínků, Prosciutto, sušená rajčata, olivy a sýry.

Co nás oslovilo asi nejvíc byl další prostor pro oslavy a posezení – stodola. Přiznaná cihla, dřevo a luční kvítí v zavařovačkách. Ideální místo na soukromou party. Ta se tady po domluvě dá uspořádat.

Tečkou za dobrým jídlem i pitím, byla návštěva toalet. Umisťuji je na svůj seznam nejhezčích záchodů, jaké jsem kdy viděla. Může Vám to připadat vtipné, ale já si myslím, že hodně podniků by na tom mělo zapracovat a určitě jejich čistota a úprava o lec čem vypovídá. Eukalyptus ve váze, smotané ručníčky na utření rukou, voňavé přírodní mýdlo od Havlíkovi Apotheky a krásně čisto.

Celkově toto místo musím zhodnotit jako velký zážitek a těším se na další návštěvu. Určitě totiž stojí za to vyrazit na kole a podívat se po okolí. Je tady skvělá atmosféra a stojí za to, se po cestě stavit na Dvorku pro něco dobrého 🙂

https://www.dvorekboretice.cz

https://www.facebook.com/dvorekboretice/?fref=ts

 

 

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek