COBRA

Cobra je přesně ten podnik, kterej mě baví snad každým douškem. Je to podnik, kam můžete zajít kdykoliv během dne a pochutnáte si na výborným jídle, dáte si dobrý kafe, drink…cokoliv. Třešničkou je samozřejmě dech beroucí interiér. Shodou náhod je celý černý, ale prostor není vůbec tmavý a temný. Naopak, skrz okna sem proniká dost světla. Oprýskané zdi jsou už takovým základem dobře vypadajícího podniku této kavárenské vlny. Ale tady to má prostě kouzlo, šmrnc a design.

Den tady můžete začít snídaní – s výběrem sladké kaše, lívanců, nebo naopak slaného avo toastu. Ve všední den dále obědovým menu. Odpoledne můžete pokračovat denní nabídkou. Z té mám ověřený baba ganoush s čerstvou foccaciou. No a večer drinky a zase spousta vegan friendly snacků.

Cobra je místo se skvělou atmosférou, plná lidí co to baví a sdílí stejnou vášeň. Majitelům na Letné takové místo chybělo a tak si ho vytvořili. Jak sami píšou na svém webu:

… ,,Vždycky nám vadilo, že na Letné není s úderem půlnoci kam jít. Tak jsme dělali kompromisy. Jezdili do centra, řádili, vraceli se ráno. A pak se objevila Cobra. Zaplivaná nonstop herna kousek od Štrosmajeráku. Smrad, šílený koberce, automaty a dobrý pocity. Vzali jsme to. Předělali. Umazali pár písmen. Použili hodně černé. Překopali náš vlastní svět. Tak, jak to máme rádi, když je všude kolem najednou moc jistot. Teď na tom děláme. Bez životních mouder, se spoustou fuck-upů i emočních bomb, s novými lidmi a od rána do večera. Baví nás to. A chceme, ať to cítíte stejně.“…

ZDROJ: Bar Cobra [online]. Bar Cobra ©2017  [cit. 13.12.2017]. Dostupné z: https://www.barcobra.cz

Já jsem na snídani měla měkoučký čerstvým chléb s nadýchaným hummusem a avokádem. Celé to krásně doplnil listový salát s klíčky a mátou. Toto pasuju na jednu z nej snídaní. Nejen vegani z Prahy, sem si zajděte. Stojí to za to🖤

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek