CØ KAFE BISTRO&COFFEE BAR

V části Ostravy s názvem Poruba uprostřed paneláků najdete kavárenský skvost. Je to taková hipsteřina a mají tady nejlepší kafe v okolí. K tomu denně připravují polévky, sendviče, snídaně (podávají je po celý den) a saláty. Nechybí kávový drinky a k tomu domácí dezerty. Banana bread, mrkvový dort, cheesecake a cookies. Jednoduchý menu, zaměřený hlavně na kávu v různých úpravách a mandlové mléko je samozřejmostí. Polévky jsou převážně krémové vegan friendly.

Baristé se tady umějí otáčet a je vidět, že v Cokafe nemají o zákazníky nouzi. Prostor nabízí jak posezení na gauči, u stolečku, tak u většího stolu. Stěny zdobí obrazy, nábytek je v industriálním stylu a moc se mi líbi betonové květináče. Poličky jsou plné knih a nechybí nejnovější výtisk Snídaně od Bjukitchen.  My jsme zabrali super místo na pohovce a pochutnali si na dobrotách.

Obsluha je moc milá a v podniku panuje moc příjemná atmosféra. Je hezké pozorovat páry a rodinky, jak si jdou vychutnat víkendovou kávu a společně strávit příjemnou chvíli. Ten čas zastavení v každodenním shonu je k nezaplacení.

Děkujeme a doporučujeme Cokafe navštívit.

 

 

 

https://cokafe.com

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

BLACK KALE

Black Kale - raw production + eSHOP, Smetanovo náměstí, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek