BOTANIC

Mají otevřeno od začátku léta a v kuchyni vaří velmi insta a vegan friendly. Mluvím o novém bistru a baru kousek od Pionýrské. Přes den si tady můžete vychutnat několik skvělých jídel s inspirací Asie, večer drink a o víkendu brunch. Není náhoda, že majitelé pracovali v neexistujícím baru a tak si tady můžete vybrat z prvotřídních drinků.

Podniku dominuje zahrádka s pergolou bohatě porostlou zelení. Jen ty židle jsou trošku nepohodlný. Uvnitř podniku najdete další místa k sezení, přes den je však prostor velmi tmavý.

Každý týden v menu podniku najdete jiné 3 obědová jídla, celodenní (10-22h) a večerní nabídku (17-22 h). Z nápojového lístku můžete vybírat jak z koktejlů, piva, vína, výběrové kávy či domácích limonád. Tady podotknu, že limonády skoro vůbec nepiju, protože jsou většinou přeslazený, ale ta jejich bezinková (!!!) je boží.

Mám velkou radost, že máme v Brně další super podnik, kde se dá posedět prakticky po celý den.

Všechny jídla jsou opravdu čerstvá, většina i v lehké zdravé verzi plné zeleniny a ovoce. Pokrmy jsou stylově naservírovány a hlavně s úsměvem příjemné obsluhy.

Já jsem zkusila korejský Bibimbap ve verzi s tofu a hummus s domácí foccaciou. Bibimbap jsem měla poprvé v životě, tak přesně nevím, jak má chutnat, ale tenhle byl bez chuti. Osobně bych uvítala nějakou „omáčku“, jelikož pokrm zahrnoval jen suchou rýži a zeleninu. Tofu bylo velmi dobře namarinované. Hummus byl na druhou stranu super 🙂

Návštěvu Botanicu určitě všem doporučuju a vy mi dejte vědět, zda jste podnik navštvívili a co vám chutnalo 🙂

Označujte pod hastagem #vegangastromapacz a #cernajaknoc

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek