BLACK KALE

O Black kale super food baru jsem hodně slyšela ze sociálních sítí. Dva mladí lidí si otevřeli v centru Ostravy něco opravdu „čerstvého“. Nemohla jsem se dočkat návštěvy, která předčila moje očekávání.

Podnik v centru Ostravy s širokou nabídkou snídaní i jídla podávaného po celý den. Vše raw a veganské. Na snídani mají v nabídce sladké dezerty, palačinky, kaše, smoothie, lisované šťávy, “vajíčkové” omelety, smoothie bowls a mnoho dalšího. Po 11 hodině pak pizzu, těstoviny, budha bowls, saláty a další dobroty nabité energií ze superpotravin.

Design interiéru je moderní, laděn do barev bílé, šedé a černé. Doplněný o zavěšené květiny a přírodní dekorace. Vše v jemném stylu doplněné o kontrast zelené. Je tady hodně míst k sezení a v létě i zahrádka ve vnitrobloku.

Nabídka bistra je velmi široká a tak je velmi těžké si vybrat. Vše co jsme tady ochutnali, bylo moc dobré.

K pití jsme si dali capuccino z mandlového mléka a  čaj roibos. K tomu sladké raw kuličky – meruňkové a arašídové. Jako předkrm jsem zvolila raw pizza šnek a byla to moc dobrá volba. Šnek byl dobře ochucený kořením a voněl úžasně. Šneky jsme si koupili ještě na cestu domů. Na závěr jsem tento kulinářský zážitek dokončila staročeskými palačinkami z pohankovo-rýžové mouky s  povidlím a mákem. Musím říct, že byly opravdu luxusní. A kakaový toping krásně podtrhl tuto delikatesu.

Obsluha byla milá. Vše bylo v pořádku, moc jsme si pochutnali a podnik doporučujeme. Celkově je za mně Kale bar jedním z nejlepších podniků, co se týče kvality, ceny i výběru raw veganských jídel. Oceňuji čerstvost, nápaditost a kvalitu.

Určitě se do tohoto podniku brzy vrátím ochutnat další dobroty.

Pokud se Vám článek líbil, budu ráda když mi napíšete. 🙂

https://www.blackkale.cz

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek