BASTARDO

Konečně jsme se vydaly do mexického bistra, které se nachází v průchodu u Komerční banky na náměstí Svobody. Byly jsme mile překvapeni, kolik bezmasých variant si můžeme objednat. Tak jsme si objednaly od každého něco. Burrito, tacos, nachos s guacamole, tortas a nějáké ty pálivé omáčky.

V podstatě ve většině jídel byl stejný zeleninový základ. Ten byl čerstvý, křupavý a velmi dobře dochucený. Guacamole bylo super, poctivé, jen trošku do kysela. Ale každý to má rád jinak.

Tortas jsme objednaly trošku navíc, jelikož po „náloži“ tacos, burrita a nachos jsme byly syté. Vzala jsem je příteli, ale moc mu nechutnala ta bageta. Za mě asi nejslabší jídlo.

Obsluha byla super, jídlo jsme objednaly u pultu a pak nám jen plnili stoleček. Jednou se teda spletli a donesli sýrovou omáčku k nachos, ale jinak ochotně vše připravili ve veganské verzi a byli moc milý.


K pití bodla vychlazená Corona. Nejdřív jsem čekala, že mi ji donesou, ale pak jsem zjistila, že pití si jednoduše objednáte, zaplatíte a pak si ho vezmete z lednice. Na baru je volně otvírák a brčka. Takovej self service, což mi nevadilo, ale kdyby jste tápali jako já, tak jen malej poznatek.

Bastardo je super koncept, prostředí je stylový a ikdyž bylo po čas naší návštěvy uvnitř docela rušno, hodně jídel šlo z kuchyně jako take away. Takže nebylo přeplněno a návštěvu jsme si moc užily.

V podstatě od té doby s kamarádkou sníme o další takové skvělé večeři. Tak snad brzy!

Pokud jste bistro navštívili, dejte mi vědět, jak vám chutnalo. Pokud jste váhali, zda sem zajít, tak jsem vás snad dostatečně navnadila.

Zanechte mi komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podniky ze stejného kraje

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek